Policë të veshur civil dhe me makinë private, momenti kur shtrijnë përtokë dhe arrestojnë një prej grabitësve të vilave luksoze (VIDEO)

Report Tv ka siguruar videon nga momenti i arrestimit të një prej grabitësve të vilave luksozë në Tiranë. Video që në pamje të parë të duket si pengmarrje pasi policë ishin veshur civil dhe lëviznin me makinë private, në fakt ka qenë operacioni i koduar  “START & STOP”, që vuri në pranga 5 grabitës, konkretisht Hektor Qirjazi (i njohur edhe me emrin Dorjan Lamani ),  Dajvid Dosti, Klodian Çypi, Halil Topalli dhe Redian Begaj.

Gjatë arrestimi grabitësi shtrihet përtokë duke u neutralizuar nga efektivët e policisë dhe më pas futet në makinë drejt shoqërimit në komisariat.

 


Lajmi kryesor:

Ekskluzive/ Alarmi për grabitjen e Exchange-it në Yzberisht zbuloi 'skifterët' e vilave luksoze në Tiranë! Vjedhjet e piketuara në google maps  


I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se duhet ta drejtojë Partinë Demokratike pas 13 qershorit?×

Lajmi i fundit

John

Ankimi i rezultatit të zgjedhjeve për Gjirokastrën, nis mbledhja në KAS