Policia e Vlorës sekuestron 260 kg kanabis! Arrestohen 4 rumunë, droga kishte destinacion Greqinë

 

Policia e Vlorës ka njoftuar realizimin e një megaoperacioni gjatë ditës së sotme, ku janë arrestuar 4 rumunë të cilët po tentonin të transportonin 260 kg kanabis drejt Greqisë.


Lajmi kryesor:

Kamufloheshin si turistë dhe trafikonin kanabis drejt Greqisë me kampera, policia e Vlorës prangos 4 rumunë! Sekuestrohen 260 kg kanabis, 5 shqiptarë në kërkim (VIDEO)


B.V/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Policia amerikane zbulon autorin e vrasjes së reperit Tupac! Legjenda e hip-hopit u ekzekutua në moshën 25-vjeçare në Las Vegas

Policia amerikane zbulon autorin e vrasjes së reperit Tupac! Legjenda e hip-hopit u ekzekutua në moshën 25-vjeçare në Las Vegas