Policia jep njoftimin e parë zyrtar për vrasjen e pronarit të televizionit në Lezhë

"Sot, rreth orës 11:05, në afërsi të një lokali në Rreshen,  Mirditë, në rrethana ende të paqarta është vrarë me armë zjarri shtetasi Kastriot Reçi, 47 vjeç

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/eve.

Shërbimet e Policisë të D.V.P. Lezhë, të Komisariatit të Policisë Mirditë,  po krehin zonën si dhe janë ngritur pika kontrolli për kapjen e autorit/eve".


Lajmi kryesor:

Rrëshen/ Ekzekutohet me snajper nga tarraca e pallatit pronari i një medie lokale...me një plumb në zemër! Dy pistat e hetimit (VIDEO)


G.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Armët që sjellin vrasje! A duhen ndëshkuar më ashpër poseduesit e tyre?×

Lajmi i fundit

John

INUK shpërthime në pallatin 13 katësh në Durrës për të dobësuar strukturën, pas 2 javësh shembet (VIDEO)