Arrest shtëpie për të atin, reagon i biri Shkëlzen, Policia merr në dorë vendimin, pritet ekzekutimi! Veprimi i parë i Rithemelimit

Arrest shtëpie për të atin, reagon i biri Shkëlzen, Policia merr në dorë vendimin, pritet ekzekutimi! Veprimi i parë i Rithemelimit

1703937929_finalprojekt.01390621.Still106.jpg

Drejtoria e krimit ekonomik i policisë së shtetit merr urdhrin e ekzekutimit per masen e Berishes. 

Ndërkohë menjëherë pas vendimit të GJKKO-së që i izolon të atin në shtëpi ka reaguar Shkëlzen Berisha.

“Kartolina e Rames per Vitin e Ri eshte arrestimi dhe izolimi i liderit te opozites!” shkruan ai në një postim në facebook ndërkohë

 Në ora 14:30, N/kryetari i PD, Luçiano Boçi ka njoftuar konferencë për median.


Lajmi kryesor:

'Partizani'/ Sali Berisha në arrest shtëpie me mbikëqyrje policore! I ndalohet komunikimi! GJKKO jep vendimin, oficerët e ekzekutojnë


S.G/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Dosja e SPAK/ Arben Ahmetaj shpenzoi 93 mijë euro në kazinonë Dragonara të Maltës! Ishte i regjistruar që prej vitit 2015 (DOKUMENTI)

Dosja e SPAK/ Arben Ahmetaj shpenzoi 93 mijë euro në kazinonë Dragonara të Maltës! Ishte i regjistruar që prej vitit 2015 (DOKUMENTI)