Porti i Durrësit/ Vokshi: Projekt shkatërrimtar, Rama duhet ta ketë shumë inat vendin e tij

Porti i Durrësit/ Vokshi: Projekt shkatërrimtar, Rama duhet ta ketë shumë inat vendin e tij

1668682302_finalprojekt.00115502.Still001.jpg

Deputetja e PD-së, Albana Vokshi e ka cilësuar projektin e Portit të Durrësit si një projekt shkatërrimtar.

“Porti i Durrësit, është një projekt shkatërrimi, projekt personal për të vjedhur, Edi Rama duhet ta urrejë shumë vendin tij, që të shkatërrojë çdo gjë që shqiptarët e kanë ndërtuar në shekull, është grabitja më e madhe që i është bërë Shqipërisë ndaj vota jonë është kundër”, tha Vokshi.


Lajmi kryesor:

Pas 14 orëve debat, Kuvendi miraton projektin e Portit të Durrësit! 74 vota pro dhe 35 kundër! Mungon në votim Rama! Socialistët duartrokasin, opozita akuza të ashpra


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

Goditja ndaj Berishës/ Çupi: E inskenuar nga vetë ai! Agresori ka punuar në familjen e tij! Genc Burimi: S’të vjen turp, më vjen për të vjellë nga këto deklarata

Goditja ndaj Berishës/ Çupi: E inskenuar nga vetë ai! Agresori ka punuar në familjen e tij! Genc Burimi: S’të vjen turp, më vjen për të vjellë nga këto deklarata