POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Portieri Etrit Berisha: Zvicra u largua me kokën lart, Pikford më i miri në këtë Botëror

Portieri i Kombëtares shqiptare, Etrit Berisha

Gjatë një lidhje të drejtpërdrejtë për 'Supersport' portieri i Kombëtares, Etrit Berisha, ka dhënë mendimin e tij për eliminimin e Zvicrës nga Botërori dhe për performancën e shkëlqyer të portierit të Anglisë.

Ai shprehet se Zvicra u largua me kokën lart nga Botërori 2018 dhe se Sudeia ka luajtur shkëlqyeshëm. Nga ky Botëror Berisha vlerëson shumë portierin e Anglisë, Pikford, për ecurinë e tij dhe paraqitjen në këtë Kampionat.

Komento