POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Poston foton topless, Jonida Maliqi ‘bën lëmsh’ të gjithë rrjetin (Foto)

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi

Jonida Maliqi është një nga këngëtaret më të preferuara për publikuan shqiptar. Ajo njihet si një nga femrat më fine, që qëndron gjithmonë jashtë skandaleve. Mirëpo një foto e publikuar nga vetë këngëtarja kohët e fundit i ka bërë ‘lëmsh’ të gjithë.

Foto e publikuar nga Jonida Maliqi 

“Kush është ajo??“- pyet Jonida Maliqi, krahas fotos ku shihet një femër e zhveshur. Ngjashmëria e vajzës në foto me këngëtaren ishte shumë e  madhe dhe për këtë arsye të gjithë fansat i janë përgjigjur: “Je ti vetë!”

Por vetëm pak çaste më pas, Jonida ka sqaruar se bëhet fjalë për një vajzë ruse, që ngjan shumë me të.

 

fl.mi./Shqiptarja.com
Komento