POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

‘Prada’ na tregon tendencat e vjeshtës, koleksioni është thjesht vibrues (Foto)

Foto nga koleksioni i Pradës

Kjo vjeshtë do të mbizotëtrohet nga xhaketat me kuadrate dhe kombinimi i ngjyrave të forta. Gjithçka është pasqyruar në koleksionin e fundit të markës ndërkombëtare. ‘Prada’ solli koleksionin e fundit dhe është thjesht elektrizues.

 

fl.mi./Shqiptarja.com
Komento