Pranoi mandatin e deputetes, Nebiaj: Privilegj të përfaqësoj njerëzit që më besuan dhe votuan

Pranoi mandatin e deputetes, Nebiaj: Privilegj të përfaqësoj njerëzit që më besuan dhe votuan

Oriela Nebiaj ka reaguar pasi ka plotësuar formularin e deputetes. Përmes një postimi në ‘Facebook’, Nebiaj shkruan se është privilegj që të përfaqësojë në Kuvend qytetarët që e votëbesuan në zgjedhjet e 2021.

“Do të jetë privilegji më i madh i jetës time, të përfaqësoj njerëzit që më besuan dhe votuan për të qenë në Parlamentin e Shqipërisë. Formulari gati për tu dorëzuar nesër”, shkruan Nebiaj.

Ne zgjedhjet parlamentare të 2021, Nebiaj siguroi 5606 vota preferenciale, por nuk i mjaftuan për të thyer herësin dhe për t’u futur në Kuvend.


Lajmi kryesor:

Nga ‘Për’puthen në Kuvendin e Shqipërisë, Ori Nebiaj plotëson formularin e deputetes: Privilegj të përfaqësoj njerëzit që më besuan dhe votuan


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Situatë e tensionuar në veri të Kosovës, a duhet të tërhiqet qeveria Kurti?×

Lajmi i fundit

Edwin van der Sar jep dorëheqjen nga Ajax-i

Edwin van der Sar jep dorëheqjen nga Ajax-i