Prej 37 ditësh protagonisti i ‘lënduar’ në skenarin e vrasjes së bashkëshortes së tij, sot kërkon një dënim shembullor, piloti i penduar

Prej 37 ditësh ishte protagonisti i “lënduar” nga vrasja e Carolines që mbyti me duart e tij dhe sot, vetëm disa orë pasi pranoi krimin makabër që kreu shprehet i penduar dhe kërkon një dënim  shëmbullor.

Charalambos Agnasatopoulos, piloti 32-vjeçar i cili vrau bashkëshorten në sytë e fëmijës dhe më pas e përdori atë për të mbuluar krimin pritet dalë nga minuta në minutë përpara drejtësisë.

Avokati ka përcjell se piloti kërkon që të marri një dënim shembullor dhe se është i tronditur nga vrasja e Carolines.

Ai pritet të dënohet, për vrasje të kryer në një gjendje të qetë mendore, abuzim me kafshët dhe dëshmi të rremë


Lajmi kryesor:

Mbyti gruan 20-vjeçare, burri del para gjykatës me antiplumb! Zbulohet ditari drithërues i viktimës, kishin probleme që prej 2019-s! Policia greke: E kuptuam që në momentin e parë


J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja me Bashën, jeni pro apo kundër rikthimit të Sali Berishës në krye të PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Puna e vetme që gratë mund të bëjnë për qeverinë e Kabulit është pastrimi i tualeteve