Prej ditësh në Shqipëri, Dua Lipa shkëlqen në fotot e fundit nga bregdeti në jug

Prej ditësh në Shqipëri, Dua Lipa shkëlqen në fotot e fundit nga bregdeti në jug

Dua Lipa

Prej më shumë se një jave, Dua Lipa po shijon disa ditë qetësie dhe pushimi në jugun e Shqipërisë, së bashku me familjen dhe miqtë e saj.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka zgjedhur për të tretin vit Shqipërinë për të kaluar pushimet verore dhe përmes postimeve të saj ajo ka promovuar shpeshherë plazhet e jugut të vendit, kryesisht Ksamilin i cili është destinacioni i preferuar për të.

Ajo nuk ka reshtur së postuari foto dhe video nga momentet e relaksit në bregun e detit, apo pamjen mahnitëse nga vila ku po qëndron.

Edhe ditën e sotme, Dua ka ndarë disa foto me një copëz të rivierës shqiptare në sfond, e ku ajo padyshim shndrit me fustanin që ka veshur.

M.T/E.H/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • AltinTop: 03/08/2023 17:20

  Prej ditesh e mbyllur ne resortin e saj…Po te ishte aq atdhetare te beje foto duke ndihmuar njerez ne nevoje qe i ka me shumice rreth e perqark resortit te saje.

  Përgjigju
  • Arbëri: 04/08/2023 08:32

   Kjo , të ndihmoi e Edvin shkjau shqipfolës të Chelsea lëkuren popullit Shqiptarè! Pak të duken avkokat që ka nderruar në Tiran…

 • Sondazhi i ditës:

  Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Shpërthim me tritol në një apartament në Elbasan, dëmtohet një 26-vjeçar! Lënda plasëse ishte vendosur në hyrjen e dy grave që jetonin me qira

Shpërthim me tritol në një apartament në Elbasan, dëmtohet një 26-vjeçar! Lënda plasëse ishte vendosur në hyrjen e dy grave që jetonin me qira