Presidenti Bajram Begaj vizitë 2-ditore në Kosovë

Presidenti Bajram Begaj vizitë 2-ditore në Kosovë

Bajram Begaj

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, BajramBegaj, u nis sot për një vizitë dyditore në Kosovë, gjatë së cilës do të zhvillojë takime më tre komuna: Deçan, Junik dhe Drenas.

Gjatë kësaj vizite në tre komunat, Presidenti Begaj do të nderojë, gjithashtu, ish-luftëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, të rënë gjatë luftës.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • fredi: 23/06/2024 14:37

    Po tani ishe ne Kosove apo ske ku shkon...,?

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi kërkon që Greqia të heqë ligjin e luftës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Afera Partiazani, Berisha ndërron avokat, merr avokaten e Fredi Belerit

Afera Partiazani, Berisha ndërron avokat, merr avokaten e Fredi Belerit