Biden: Trump më la një letër vërtet bujare

1611176181_sidebysidetrumpbiden.jpg

Presidenti  Joe Biden deklaroi se Trump i la atij një letër më të vërtet miqësore, para se të largohej nga Shtëpia e Bardhë. 

Duke folur nga prapa nga Zyra Ovale Biden tha se ai nuk do të zbulonte përmbajtjen e letrës për respekt të ish-Presidentit Donald Trump.

"Presidenti shkroi një letër shumë bujare," tha Biden. "Për shkak se ishte private, unë nuk do të flas në lidhje me të derisa të flas me të."


Lajmi kryesor:

Epokë e re në SHBA pas Trump, betohen Joe Biden dhe Kamala Harris! Presidenti: Demokracia ka triumfuar, por kemi shumë për të 'shëruar'! Firmos dekrete 'të guximshme' (VIDEO)


S.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Figura të reja dhe lidershipi i partisë në zonë rreziku/ A ka zgjedhur PS strategjinë e duhur për siguruar një tjetër mandat?×

Lajmi i fundit

John

Bindja Demokratike dorëzon listat në KQZ! Patoi i pari në listë për Tiranën! Andi Përmeti i pari në Korçë, i dyti Leonard Olli