Presidenti i ri/ Opozita takim për të dakordësuar kandidaturën e saj! Alibeaj, Doda e Duka në Kryesi

Presidenti i ri/ Opozita takim për të dakordësuar kandidaturën e saj! Alibeaj, Doda e Duka në Kryesi

1652805957_alibeaj.jpg

Opozita është takuar në ambientet e Kryesisë së Kuvendit për të dakordësuar kandidaturën e saj. Mësohet se Enkelejd Alibeaj ka zhvilluar një takim me Mesila Dodën dhe Agron Dukën në Kryesinë e Kuvendit.


Lajmi kryesor:

Presidenti i ri/ Nga Leka Zogu, Halim Kosova te Dashamir Shehi, lista me 8 emrat e PD! Alibeaj: Nëse PS s'pranon një prej kandidaturave të opozitës tërhiqemi nga procesi


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vizita e Presidenti Begaj në Kosovë, si i vlerësoni mesazhet dhe takimet që zhvilloi?×

Lajmi i fundit

8 ushtarë të tjerë rusë të dyshuar për krime lufte në Bucha, plaçkitën shtëpitë e braktisura

8 ushtarë të tjerë rusë të dyshuar për krime lufte në Bucha, plaçkitën shtëpitë e braktisura