Pretendon se zotëron tokë në Radhimë, kundërshton e kërcënon punonjësit e kontrollit të plazhit

Pretendon se zotëron tokë në Radhimë, kundërshton e kërcënon punonjësit e kontrollit të plazhit

Foto ilustruese

VLORË-Një person ka kërcënuar punonjësit e Agjensisë Kombëtare të Bregdetit duke pretenduar se kishte një hapësirë plazhi në Radhimë. Në ngjarjen e ndodhur rreth orës 12:10, në plazhin e Radhimës, pasi E. A. i ka kërcënuar është larguar menjëherë.

Policia është vënë në ndjekje të tij dhe grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • polici: 12/08/2020 11:57

  do jete ndonje vlla apo kusheri i mul nokes qe kane pronat e tyre ne jug te vendit...si puna e vllait qe ishte i pa strehe e mori hyrje ne sarande

  Përgjigju
 • Bes: 11/08/2020 15:58

  Njerez te marosur pas gjithckaje duan te privatizojn dhe plazhin kerkoni dhe pagese per avionat e kalojn siper prones tuaj se behet leke i mire leke qyl. Ahh ku ka perfundu ky milet njerez te semure.

  Përgjigju
  • A. N.: 11/08/2020 23:09

   Po te ishin te semure do ishin ne psikiatri, shumica e tyre quhen biznesmene dhe i mbajne te zaptuara pronat edhe pse jemi ne 2020

 • Sondazhi i ditës:

  PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Rusia rrit mbrojtjen pranë Japonisë mes mosmarrëveshjeve të SHBA-së! Çështjet e ‘ngrira’ mes dy shteteve thellojnë krizën

Rusia rrit mbrojtjen pranë Japonisë mes mosmarrëveshjeve të SHBA-së! Çështjet e ‘ngrira’ mes dy shteteve thellojnë krizën