Prindër për herë të parë, Getoar Selimi jep lajmin e bukur

Prindër për herë të parë, Getoar Selimi jep lajmin e bukur

Reperi i njohur Getoar Selimi ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Xing me Ermalin”. Veç jetës profesionale Getoari nuk ka nguruar të flasë as për jetën e tij private dhe për bashkëshorten Marina Vjollcën.

Gjatë intervistës reperi ka dhënë edhe lajmin e shumëpritur nga fansat se dyshja kanë menduar të bëhen me fëmijë. I pyetur nëse kanë menduar të bëjnë një trashëgimtar, Getoari u përgjigj: “E kemi menduar, derisa të vijë”.

Kjo është e parë që Geti flet për këtë pjesë, pasi ai është mjaft i rezervuar per jetën e tij private.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Lufta/ SHBA, paketë e re ndihme prej 2.6 miliardë dollarësh për Kievin! Zelensky: Lideri kinez po heziton, pres përgjigje për bisedimet me të

Lufta/ SHBA, paketë e re ndihme prej 2.6 miliardë dollarësh për Kievin! Zelensky: Lideri kinez po heziton, pres përgjigje për bisedimet me të