Pritet rikthimi në LSI, Meta paralajmëron konferencë për mediat

Pritet rikthimi në LSI, Meta paralajmëron konferencë për mediat

Ilir Meta

Ilir Meta ka paralajmëruar një konferencë për mediat, ndërsa pritet që të rikonfirmojë rikthimin e tij në krye të LSI-së.

 


Lajmi kryesor:

LSI mban Konventën, Meta rimerr kartën e anëtarësisë: Partia e Referendumit po na pret, 'shpata e Demokleut' mbi tradhtarët


M.Q.//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Kryeministri i  zgjedhur i Britanisë, Starmer bisedë telefonike me Trump: Dënoj sulmin ndaj ish presidentit

Kryeministri i zgjedhur i Britanisë, Starmer bisedë telefonike me Trump: Dënoj sulmin ndaj ish presidentit