Prodani në “Botërori +”: Rusia mikpritëse, edhe koha po mban mirë

Prodani në “Botërori +”: Rusia mikpritëse, edhe koha po mban mirë

 Eduard Prodani

I ftuari i përhershëm në emisionin “Botërori +” në Report Tv, Eduard Prodani, ish-Sekretar i Përgjithshëm i FSHF-së, ka folur edhe për atmosferën e Kupës së Botës që mbizotëron në Rusi…

Populli rus po tregohet mikpritës, me një frymë alegrie, festive dhe gjithçka po shkon mirë në Kupën e Botës. Fatmirësisht, edhe kushtet atmosferike kanë qenë perfekte. Shpresoj të vijojë kështu deri në fund.

 Eduard Prodani.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë