Produksioni i DWTSA përgënjeshtron akuzat e Almeda Abazit, publikon faturat

Produksioni i DWTSA përgënjeshtron akuzat e Almeda Abazit, publikon faturat

Almeda Abazi

Para disa ditësh modelja e njohur, Almeda Abazi ndau me ndjekësit e saj pakënaqësitë që kishte ndaj produksionit të DWTSA. Ajo rrëfeu që çdo shpenzim gjatë kohës së qëndrimit të saj në Shqipëri i kishte paguar vetë. Mirëpo nuk ka vonuar dhe reagimi i produksioni ku me anë të disa fotove ata kanë bërë publike faturat ku tregohet që çdo shërbim duke filluar nga uji e deri tek udhëtimet bussines-klass të Almedës  nga Turqia në Shqipëri ishin të paguara nga produksioni.


1/3
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

Sulmi terrorist në Ankara/ Turqia hakmerret, kryen sulme ajrore ndaj kurdëve në Irak

Sulmi terrorist në Ankara/ Turqia hakmerret, kryen sulme ajrore ndaj kurdëve në Irak