Pronari i televizionit kushëri i Eduart Reçit që u shua familjarisht nën rrënoja nga tërmeti i 26 nëntorit

Pronari i televizionit “Media plus-tv” në Lezhë ishte kushëri me Eduart Reçin, biznesmenin që u shua nën rrënojat e pallatit 6 katësh në Durrës së bashku me familjen e tij, gruan dhe dy fëmijët, nga tërmeti tragjik i 26 nëntorit. Më 28 nëntor, Kastriot Reçi ka ndarë një postim në rrjetin social Facebook ku shpreh ngushëllime për ndarjen nga jeta të kushëririt. "Lamtumirë kampion! Familja që ju krijuar ishte dhe do të jetë një shembull i shkëlqyer për të gjithë ne", shkruante Kastriot Reçi.


Lajmi kryesor:

Rrëshen/ Ekzekutohet me snajper nga tarraca e pallatit pronari i një medie lokale...me një plumb në zemër! Dy pistat e hetimit (VIDEO)


G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Armët që sjellin vrasje! A duhen ndëshkuar më ashpër poseduesit e tyre?×

Lajmi i fundit

John

Po pushonte në plazh, dy persona të maskuar qëllojnë me armë një shqiptar në Itali