Pronarit të medias dy vite më parë i vranë në Itali vëllain, mesazhi i fundit në Facebook: Sa më larg njerëzve të këqinj

Gasper dhe Kastriot Reçi

1578393227_rweci001.jpg

Gasper dhe Kastriot Reçi

Kastriot Reçi i cili mbeti i vrarë ditën e sotme në Rrëshen, dy vite më parë kishte humbur edhe vëllain e tij. Gasper Reçi u vra në Romë të Italisë, në prill 2017. 

Ndërkohë në një postim të fundit në Facebook më 1 janar, Kastrit Reçi ka ndarë edhe një urim për vitin e ri, ku jep edhe një mesazh "Qëndroni sa më larg njerëzve të keqinj, mashtrues dhe të pabesë".


Lajmi kryesor:

Rrëshen/ Ekzekutohet me snajper nga tarraca e pallatit pronari i një medie lokale...me një plumb në zemër! Dy pistat e hetimit (VIDEO)


G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Armët që sjellin vrasje! A duhen ndëshkuar më ashpër poseduesit e tyre?×

Lajmi i fundit

John

Sërish rritje të infektuarish me koronavirus, 159 raste të reja dhe 4 viktima në 24 orë (VIDEO)