Prostitucion dhe bashkëpunime me grupe kriminale, kush është konkurrenjta striptiste që u bë pjesë e 'Përputhen'

Prostitucion dhe bashkëpunime me grupe kriminale, kush është konkurrenjta striptiste që u bë pjesë e 'Përputhen'

Laureta Zybe

Dashuriçkat, intrigat dhe surprizat në "Përputhen" nuk mungojnë asnjë ditë. Mbrëmjen e djeshme pjesë e programit u bë një vajzë e re, Laureta Zybe. Po kush është ajo? Motra e Rrushes! Si asnjëherë më parë dy motra do të "kërkojnë" dashurinë brenda Përputhen.

Hyrja e saj bëri shumë bujë për shkathtësinë dhe çiltërsinë e saj, ndërsa në një pamje të parë u duk se bëri çunat e studios për vete.

Por kush është e shkuara e "errët" e konkurrentes?

Sipas Indeksonline, ajo ka qenë e arrestuar nga Policia e Kosovës në Prishtinë, me dyshimin se kishte bashkëpunuar me tre shtetas të huaj, të dyshuar për vrasje të kryera jashtë vendit.

Ajo është dyshuar gjithashtu për prostitucion, duke bashkëpunuar me grupe kriminale të Malit të Zi.

Laureta Zyba punon si striptiste në klubet e natës në Prishtinë e cila ishte arrestuar për veprën penale, “bashkëkryrje në veprim”. Para Gjykatës ajo ishte shprehur se ndjehet fajtore që nuk i kishte lajmëruar këta persona tek autoritetet vendore me kohë dhe që ka bashkëpunuar me këta njerëz.

 

1/2
J.GJ./M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • loti: 31/01/2022 22:54

  Me shume lidheshin njerezit ne aksjone e ne koperativa ku vinin ere djerse e ishin te lyer ne llac sesa kto njerezit e perputhen . Emisjon kot.

  Përgjigju
 • Hasan Spahiu: 30/01/2022 11:37

  Perputhen dhe big Brother jane dy shkalle superiore te diplomimit ne fushen e prostitucionit.Nese ne arsim eshte studim i master,ne fushen e prostitucioni eshte titulli "vip",ose thene ndryshe "master ne prostitucion".

  Përgjigju
 • Gripi: 30/01/2022 10:22

  Vete programi "Perputhen" eshte marketing prostitucioni mediatik. Po te hulumtoni menyren se si kane bere karieren e autores dhe moderatores "engjell" te ketij produksioni do kuptoni sesa e thjeshte eshte per nje femer te beje fame nepermjet kesaj rruge me pak nderhyrje plastike.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Reforma territoriale, mendoni se ndarja aktuale në 61 bashki është në rregull?×

Lajmi i fundit

Protesta e Berishës, reagim Kim: E rëndësishme që protesta të jetë paqësore

Protesta e Berishës, reagim Kim: E rëndësishme që protesta të jetë paqësore