POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Protesta/ Balla: Saliu i shoqëruar me persona të skeduar për trafik droge (FOTO)

Fotoja qe eshte publikuar nga Taulant Balla

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka postruar një foto, ku shikohet ish-kryeministri, Sali Berisha në shoqërinë e disa personave, të cilët sipas Ballës janë të skeduar nga policitë e vendeve partnere për trafikantë droge.

"Sali Berisha paske përfunduar të të shoqërojnë persona të skeduar nga policitë e vendeve partnere për trafikante droge. Mjaft dhe urdhëra për dhunë! Nuk ndalet Drejtësia e Re as nga ti, as nga Luli, as nga Mona e as nga punonjësit e Xhelal Mziut' thotë Balla.

Fotoja qe eshte publikuar nga Taulant Balla

d.ba.
Komento

Komente

 • Eni: 17/02/2019 01:48

  Te flasi ndonje tjeter do ishte me e besueshme o Balle. Edhe ti shoqeroheshe ne Greqi me ish trafikantin Bego. Apo lëre çe deshe. M*t njeri e k*k tjetri. Keshtu jeni te gjithe si majtas apo djathtas.

  Përgjigju
 • Hinglateri: 16/02/2019 18:07

  Berisha jashtqitje e Kombit

  Përgjigju
 • G ege Kosova: 16/02/2019 16:10

  Ky kriminel ka sajuar system droge,me Lazaratin kryqeneder, droge ne Shqiperi.Shqipt aret e pane dhunen edhe sot,sikur me 21 Janari,Shqiptaret sot pane nje Qeveri e polici vertet demomkratike qe nuk mprovokon,nuk rrah e nuk vret qytetaret e saj.Nje Qeveri qe duron deri ne mase dhunen e qytetareve te mashtrashtruar.Qyetaret sot pane vet lideret partiak qe shume dite I genjyen dhe I thirren t'ju ndihmojne qe me protesta te vijen ne pushtet, ndersa vete te struken qosheve duke genjyer-dhene deklarat te improvizuara.sikur ata nuk jane duke drejtuar portestetn por populli.Po kush e dnerpreu protesten populli qe mezi priste te largohen,apo liderit-OGRANISUESIT E PROTESTE!!!

  Përgjigju
 • Janig: 16/02/2019 14:50

  Plaku Sali meriton burgun

  Përgjigju
  • CaBone: 16/02/2019 17:31

   Ca burgu thu ti shoku? Apo te kthehen Shqiptaret ta mbajn edhe me buk ne burg ket pler fundrrin e kriminel. Litar plako Litar