Protesta e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit nëpërmjet fotove

Protesta e Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit nëpërmjet fotove

Aleanca për mbrojtjen e Teatrit ka zhvilluar ditën e sotme një protestë përballë Ministrisë së Brendshme pas shoqërimit dhe dhunimit që iu bënë ditën e djeshme 4 aktivistëve. Të pranishëm ishin një numër i vogël protestuesish, teksa protagonistët kryesorë tha se protesta do të zhvillohet çdo ditë.


Lajmi kryesor:

Aleanca për Teatrin ndryshon kauzë: Protestë çdo ditë në shesh për të drejtat tona! Të largohet Ardi Veliu, me të Shqipëria ka njohur periudhën më të zezë


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet në Kukës, voton kandidati i Bashkë Fitojmë

Zgjedhjet në Kukës, voton kandidati i Bashkë Fitojmë