VIDEO/ Protesta e Berishës, forcat speciale zbarkojnë në Bulevard

 

Efektivët e forcave speciale kanë zbarkuar në Bulevard për protestën e Sali Berishës. Ata janë pajisur me jelekë dhe skafandra. Policia ka marrë masat ndonëse Sali Berisha ka deklaruar se nuk do të ketë episode dhune.


Lajmi kryesor:

Një burrë e qëllon me grusht në fytyrë, gjakoset Sali Berisha! Protestuesit e rrahin rëndë dhunuesin! Opozita nuk shkel perimetrin e sigurisë së Samitit (VIDEO)


A.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Berisha do futet në zgjedhje nën logon e Metës, Fatos Klosi në Report Tv: U afrua me të se mbeti pa gjë, të kishte krijuar një parti të re

Berisha do futet në zgjedhje nën logon e Metës, Fatos Klosi në Report Tv: U afrua me të se mbeti pa gjë, të kishte krijuar një parti të re