Protesta e dhunshme e PD para bashkisë, lirohet militanti i Rithemelimit

Protesta e dhunshme e PD para bashkisë, lirohet militanti i Rithemelimit

Momenti kur hedh molotovin Bledar Krasniqi

Gjykata e Tiranës ka liruar protestuesin Bledar Krasniqi, që u prangos pas protestës së fundit që u zhvillua para Bashkisë së Tiranës.

Ndaj tij është caktuar masa e sigurisë detyrim paraqitje teksa këtë të diel la ambientet e paraburgimit ku ndodhej prej 2 ditësh. Krasniqi, u akuzua se ka hedhur molotovë në drejtim të policisë dhe godinës së bashkisë.

Shqiptarja.com siguroi videon e momentit kur ai me fytyrë të mbuluar hodhi 2 molotovë drejt godinës së bashkisë së Tiranës. 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Ledi: 16/06/2024 16:13

    Meqe gjykata te liroi ,heren tjeter mos hidh nji molotov por 10 se mund te hapin dhe medalje me leje te gjykates.Vetingu ecen peroara dhe drejtesia mbrapa !

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Shefja e Onkologjikut: Të jesh me kancer s’do të thotë se je e paaftë për punë

Shefja e Onkologjikut: Të jesh me kancer s’do të thotë se je e paaftë për punë