Protesta e Rithemelimit, Tedi Blushi tenton të kalojë mbi efektivët

 

Tedi Blushi, këshilltar bashkiak me Partinë e Lirisë, gjatë protestës së Rithemelimit të zhvilluar para bashkisë, ka tentuar që të kalojë me forcë efektivët e policisë.

Ai është përpjekur që të kalojë mbi trupat e tyre, ndërsa është mbajtur në krah nga mbështetësit që kishte thirrur në protestë.


Lajmi kryesor:

Rithemelimi protestë dhe përplasje me policinë, molotov e flakë te Bashkia! Veliaj: Skenat e '97 s'kanë vend në Tiranën e 2024 (FOTO+VIDEO)


M.Q./S.Ç/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Qafë Botë/ Transportonte mallra kontrabandë, arrestohet shoferi dhe 2 punonjësit e pikës kufitare, një i tretë nën hetim dhe administratori i biznesit në kërkim (EMRAT)

Qafë Botë/ Transportonte mallra kontrabandë, arrestohet shoferi dhe 2 punonjësit e pikës kufitare, një i tretë nën hetim dhe administratori i biznesit në kërkim (EMRAT)