VIDEO/ Protesta para Kuvendit, aktivistët sulmojnë Ahmetajn me ‘tufa parash’: Hajdut!

Para ambienteve të Kuvendit aktivistë po protestojnë kundër rritjes së pagave të deputetëve.

Gjatë protestës aty pranë ka kaluar edhe ish-ministri Arben Ahmetaj, i cili është ‘sulmuar’ nga protestuesit me ‘tufa parash’ false. ‘Hajdut, hajdut’ dëgjohen të thonë protestuesit.

Ish-ministri u kthye duke thënë se ‘Pagat në 2025 rriten me 100%!’.

M.Q./xy/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Përplasja e trenave në Indi, rrëfimi i të mbijetuarit: U bllokova dhe u shpëtova pas gjysmë ore nga banorët

Përplasja e trenave në Indi, rrëfimi i të mbijetuarit: U bllokova dhe u shpëtova pas gjysmë ore nga banorët