FOTOLAJM/ Protestuesit e thirrur nga Berisha: Samiti i Berlinit të na kërkojë falje, nuk njohu shqiptarët

FOTOLAJM/ Protestuesit e thirrur nga Berisha: Samiti i Berlinit të na kërkojë falje, nuk njohu shqiptarët

1670324637_kongresiiberlinit.JPG

Protestuesit e thirrur nga Berisha nuk kanë shpalosur pankarta të shumta para ministrisë së Brendshme nga ku ndodhen në pritje për të nisur marshimin në bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’.

Në një prej pankartave, shkruhet: Kongresi i Berlinit nuk njohu shqiptarët. Samiti i Berlinit të na kërkojë falje!


Lajmi kryesor:

Një burrë e qëllon me grusht në fytyrë, gjakoset Sali Berisha! Protestuesit e rrahin rëndë dhunuesin! Opozita nuk shkel perimetrin e sigurisë së Samitit (VIDEO)


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?



×

Lajmi i fundit

Kiara ‘braktis’ Luizin, shtrihet te krevati i saj dhe bisedon me Oltën: S’po na zinte gjumi se iku Maestro

Kiara ‘braktis’ Luizin, shtrihet te krevati i saj dhe bisedon me Oltën: S’po na zinte gjumi se iku Maestro