Provokuese me bikini, Olta Gixhari ndan fotot nga pushimet në jug! Xhemi Shehu i bën komentin epik

Provokuese me bikini, Olta Gixhari ndan fotot nga pushimet në jug! Xhemi Shehu i bën komentin epik

Olta Gixhari

Pas përfundimit të BBV, aktorja e njohur Olta Gixhari po shijon pushimet verore në vende të ndryshme brenda e jashtë Shqipërisë. Së fundmi ajo ka marrë vëmendjen e të gjithëve, pasi ka postuar disa foto nga jugu i vendit.

Aktorja e njohur Olta Gixhari duket se po i shijon në maksimum pushimet këtë verë, pasi që me nisjen e sezonit ajo nuk i është ndarë plazheve dhe udhëtimeve jashtë vendit por edhe në Shqipëri.

Këto ditë të nxehta gushti, aktorja duket se i ka ruajtur për t’i kaluar në rivierën e bukur shqiptare, nga ku nuk kanë munguar as pozat në rrjetet sociale.

Fotoja e saj e fundit, e shkrepur mbi shkëmbinj, teksa pozon e veshur me bikini që i nxjerrin në pah format e saj bombastike, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, e sidomos komenti i saj poshtw fotos.

 “S’ka fjalë për të shpjeguar bukurinë e vendit tonë”, ka shkruar Olta krahas postimit.

Ndwrsa tw gjithw ndjekwsit janw nxitur nga kjo fjali pwr tw bwrw komente qesharake.

Komentet funny në foto janë të shumta, por më epiku është ai i Xhemi Shehut:

“E natyrisht këtu të gjithë shohin bukurinë e vendit tonë”- shkruan Xhemi, duke lënë të kuptohet se sytë janë diku tjetër”, ka shkruar Xhemi.

Deri tani, ky koment epik është më i votuari dhe po merr qindra pëlqime.

M.T/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Qytetari: 17/08/2023 12:33

    Shume epik paska qene si koment. A do i kete dal pija kur e ka bere thua? Apo ka qene te gota e trete akoma.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Dumani prezanton në Kuvend raportin e SPAK: Jemi prokuror dhe jo inkuizitor

Dumani prezanton në Kuvend raportin e SPAK: Jemi prokuror dhe jo inkuizitor