Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë

Aktorja dhe ish-anëtarja e BBV2 Olta Gixhari ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë, që siç e ka zbuluar disa muaj më parë është një djalë.

Ka qenë vetë aktorja e cila ka publikuar lajmin e bukur në Instagram shoqëruar me një foto ku shfaqet në spital me djalin e madh dhe të porsalindurin.

13.06.2024 shkruan aktorja bashkangjitur fotos. Urimet kanë vërshuar nga të gjithë ndjekësit që urojnë Gixharit për lindjen e djalit.

 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • goni: 14/06/2024 11:04

    me jet te gjat

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Dëshmia, dy oficerë policie lanë pozicionet e tyre dhe u vunë në kërkim të atentatorit të Trumpit përpara se ai të qëllonte

Dëshmia, dy oficerë policie lanë pozicionet e tyre dhe u vunë në kërkim të atentatorit të Trumpit përpara se ai të qëllonte