POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Punime tek Nënstacioni 'Tirana 1', këto zona në kryeqytet do të mbeten pa energji nesër për 8 orë

Operatori i Sistemit te Transmetimit ka njoftuar se për shkak të punimeve në nënstacionin 'Tirana 1' në Zogun e Zi do të ketë shkëputje të energjisë ditën e nesërme për 8 orë.

Sipas OST energjia do të shkëputet nga ora 08:00 dëri në orën 16:00. Zonat që do të mbeten pa energji janë Pallati i Sportit "Asllan Rusi", pallatet pranë karburant "Kastratit" tek Zogu i Zi, rruga "Artan Lenja", pranë ish-fushës së Aviacionit, Lapraka, rrugët "Pandi Dardha", "Mati Logoreci", "Vangjel Noti" dhe zona rreth Spitalit Ushtarak.

E.L./m.v./Shqiptarja.com
Komento