Administronte një agjenci udhëtimesh/ 30-vjeçarja nënë e tre fëmijëve

Ekstrakti në QKR i agjencisë së udhëtimeve me administratore Marsida Qatja

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e ndodhur ditën e sotme në Kavajë, ku Shef i Sigurisë së Brendshme të burgut të Durrësit, Bledar Toçi qëlloi për vdekje Dritan Haxhollin. Gruaja që dyshohet të jetë bërë edhe 'molla e sherrit' në këtë konflikt është Marsida Qatja e cili është nënë e 3 fëmijëve e cila administron një agjenci udhëtimi në qytetin e Kavajës, ndërsa bashkëshorti i saj ndodhet në burg në Gjermani. Burime për Report Tv bëjnë me dije se në dëshminë e saj ajo ka thënë se policin Bledar Toçi e kishte kushëri dhe e kishte thirrur për t'i ardhur në ndihmë pasi ish i dashuri i saj Dritan Haxholli e bezdiste edhe pas ndarjes. Por në fakt polici i burgjeve Bledar Toçi nuk ka asnjë lidhje gjaku me Marsida Qatjan.


Lajmi kryesor:

Skenë lufte brenda apartamentit në Kavajë ! Ish-i dashuri vritet pasi e gjen 30-vjeçaren me 3 meshkuj


E.L./E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se qeveria po bën grusht shteti për kapjen e Gjykatës Kushtetuese?