Pushime rreth Anglisë me jahtin luksoz, aktori i mirëpaguar Tom Cruise gjen kohë për veten dhe shijon ditët e nxehta të korrikut

Pushime rreth Anglisë me jahtin luksoz, aktori i mirëpaguar Tom Cruise gjen kohë për veten dhe shijon ditët e nxehta të korrikut

Aktori Tom Cruise dhe Jahti me të cilin po shijon pushimet

Një ndër aktorët më të preferuar dhe të mirëpaguar të Hollywoodit, mes fluksit të punëve ka gjetur pak kohë për të shijuar këto ditë të nxehta të korrikut mbi jahtin e tij luksoz në Angli, që kushdo do donte të bënte një xhiro qoftë edhe një herë në jetë.

Me elemente elegance dhe finese që mund t’i gjesh në çdo cep të tij, jahnti kushton 32 milionë euro.

Në jahtin luksoz, ndodhen 5 dhoma të ndryshme, njëra prej të cilave është një suit mahnitëse dhe mund të mbajë deri në 10 persona.

Në këtë mjet lundrimi, nuk mund të mungonin edhe një xhakuzi, një palestër dhe një pishinë.

Shumë shpejtë aktori pas këtij pushimi të shkurtër, do t’i rikthehet xhirimeve për filmin “Mission Impossible 7”.

 

1/2
J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, kur duhet të mbahen zgjedhjet per kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Rusia dhe NATO: Manovra të flotave njëkohësisht në Baltik

Rusia dhe NATO: Manovra të flotave njëkohësisht në Baltik