Puthje dhe përqafime në publik, Jennifer Lopez dhe Ben Afflec fotografohen në momente romantike

Tashmë nuk ka asnjë dyshim, Jennifer Lopez dhe Ben Afflec janë bashkë! Tashmë janë publikuar foto e para të çifti duke shkëmbyer edhe puthje me njëri-tjetrin.

Çifti u fotografuan në një restorant në Malibu, së bashku me familjen e këngëtares, ku të pranishëm ishin edhe dy fëmijët e saj.

 Kjo dëshmon se ata janë në një marrëdhënie serioze dhe prania e Afflec në një darkë me familjen e Lopez tregon se ai tashmë është zyrtarisht pjesë e tyre.

 Thashethemet për një rikthim të Lopez me Afflec dolën vetëm pak ditë pasi këngëtarja u nda nga ish-kampioni i bejsbollit, Alex Rodrigues, ndërsa tashmë është konfirmuar gjithçka.

1/3
J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet nga autoritet shtetërore situata e zjarreve në vend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Zjarri në Karaburun, Administrata e Zonave të Mbrojtura paralajmëron: Rrezikon të përparojë në drejtim të zonave të banuara në Dukat Fushë! Banorët të jenë vigjilentë