Qarkullonin me pistoletë dhe kokainë në zonën e ish-bllokut, arrestohen 2 persona në Tiranë (EMRAT+ VIDEO)

Dy persona janë arrestuar nga policia e Tiranës mbrëmjen e djeshme pasi janë kapur duke lëvizur me armë zjarri në makinë në zonën e ish-bllokut. Në pranga kanë rënë Elis Xherahu, 39 vjeç dhe Erdit Tefhasani 31 vjeç.

Sipas informacioneve të policisë, këta persona ishin të armatosur gjatë kohës që lëviznin me makinë. Gjatë momentit që po qarkullonin me makinën e tyre në rrugën ‘Brigada 8’, Elis Xherahu dhe Erdit Tefhasani janë ndauar nga policia dhe pas kontrollit të automjetit të tyre u zbulua një armë zjarri pistoletë me 1 krehër me municion luftarak, si dhe një sasi lënde të dyshuar narkotike kokainë.

B.V/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

Maj 2023, afati i fundit për të hapur dosjen e privatizimit të HEC-ve Ulëz, Shkopet, Bistrica 1 dhe Bistrica 2 nga Berisha! Shkeljet e rënda dhe flagrante 

Maj 2023, afati i fundit për të hapur dosjen e privatizimit të HEC-ve Ulëz, Shkopet, Bistrica 1 dhe Bistrica 2 nga Berisha! Shkeljet e rënda dhe flagrante