Qarkullonte me armë zjarri me vete, arrestohet 17-vjeçari në Shkodër

Arma e zjarrit me të cilën qarkullonte 17-vjeçari

Teksa kontrollet për kapjen e personave që qarkullojnë me armë zjarri vijon, policia e Shkodrës ka arrestuar një të mitur.

Pas informacioneve të marra dhe kontrollit fizik të ushtruar nga policia, rezultoi se 17-vjeçari banues në lagjen “Kongresi i Përmetit", Shkodër, mbante armë zjarri me vete dhe si pasojë është vënë në pranga.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër për  veprime të mëtejshme për veprën penale “Armëmbajtja pa leje"

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mund ta bëjë SPAK vettingun e politikanëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Akuzat e Berishës se Basha është marrë peng nga Rama, Çupi në Report Tv: Nuk bëhet fjalë, 3 propozimet për ndryshimin e kushtetutës i kemi artikuluar gjithmonë