Qëlloi Luizin me shpullë, Kejvina përjashtohet nga shtëpia e BBV

Qëlloi Luizin me shpullë, Kejvina përjashtohet nga shtëpia e BBV

Modelja Kejvina Kthella është përjashtuar nga shtëpia e BBV-së, pasi ka qëlluar me shpullë këngëtarin Luiz Ejlli pas një debati verbal mes tyre mbrëmjen e spektaklit të së shtunës.

Kejvina: Djali më ka dhunuar verbalisht dhe psikologjikisht, çfarë donte ai?

Kiara: Është gabim, unë po them të njëjtën gjë,, kontrollo veten.

Kejvina: Nuk i kontrollon fare ti.

Arbana: Mua më vjen keq se mendoj se ne kemi dështuar, ne si shoqëri kemi dështuar, më vjen keq që çdokush aty mendon se kjo lojë të luhet kështu ky publik nuk meriton që kjo lojë të luhet kështu. Është marrë një vendim, për këtë arsye ju ka dhënë mundësinë të organizohet gjyqi, edhe pse është një reality, dhuna ka qenë e pranishme, jeni penalizuar, sërish rastet janë përsëritur, por ka një vendim për dhunën fizike.

Mbrëmjen e së shtunës, komenti i Luiz Ejllit revoltoi shumë modelen Kejvina Kthella, e cila guxoi ta qëllonte me shuplakë. Këto pamje u duk sikur u fshehën mbrëmjen kur po zhvillohej spektakli pasi nuk u transmetuan ndonëse Kejvina shfaqej shumë e nevrikosur dhe nuk kursente gjuhën e rrugës dhe ofendimet ndaj Luizit.

Me komentet “plehrë, ndyrësirë, tipat si ty më mbajnë çantat jashtë” dhe kërcënimet se e ka të atin ende gjallë, asnjë reagim nuk erdhi nga produksioni, por siç duket sot është marrë vendimi drastik për modelen.

Vëllai i Madh mori vendimin që të largojë nga kjo garë modelen e njohur.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • arian: 18/01/2023 09:52

  hahahaha tea mashtrusja e perputhen pa pike cipe e morali

  Përgjigju
 • andy: 18/01/2023 07:06

  ne vend te bejne emisione morale,,,dhe mbi moraliitetin,,,na bejne big brother,,,emisione te mbushura me njerez imorale qe kane shitur trupin pwt para..,.turp per televizionet shqiptare...

  Përgjigju
 • Ela: 18/01/2023 06:22

  O zot nje moster, kjo eshte tipike vajz lezhjane e lidhur me parane dhe prostitucionin,

  Përgjigju
 • Fakovsky: 18/01/2023 03:28

  Më në fund prostituta e Dubait Mori atë që I takonte. Hem dhi e zgjebosur hem bishtin përpjetë. Së shpejti dhe pulave të tjera do I bien pupulat.

  Përgjigju
 • Turi: 17/01/2023 23:17

  Cfare modelet thot gazetari,ku e ben modelingun dubai

  Përgjigju
 • O tej: 17/01/2023 21:58

  Nje kurve me pak ne ate fole baxhellash!

  Përgjigju
  • Loni: 17/01/2023 23:45

   Hahahah e the mire

 • Sondazhi i ditës:

  Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë