Qëlloi mbi gruan e tij, autori ish-punonjës i policisë

Personi që qëllua mbi bashkëshorten e tij në Elbasan ka qenë ish-punonjës i Policisë së Shtetit. Ai ka qëlluar gruan pas një konflikti dhe e ka lënë të plagosur rëndë.


Lajmi kryesor:

Foto nga vrasja në Elbasan, burri ish-polic qëllon me thikë e më pas me kallashnikov gruan sapo doli nga gjykata, nuk pranonte të divorcohej


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me propozimin për dozë të tretë vaksine për personat mbi 60 vjeç?×

Lajmi i fundit

John

OBSH: Delta tashmë është varianti dominues në mbarë globin! Ka zëvendësuar variantet e tjera që qarkullojnë në të gjithë botën