Qeni në Tiranë ngordhi pasi një grua e hodhi nga kati i 6-të, nesër animalistët në protestë pranë pallatit ku ndodhi ngjarja

Qeni në Tiranë ngordhi pasi një grua e hodhi nga kati i 6-të, nesër animalistët në protestë pranë pallatit ku ndodhi ngjarja

1679081911_page.jpg

Ditën e nesërme, në orën 17:00 animalistët do të organizojnë një protestë simbolike në formë homazhi pranë pallatit ku një grua keqtrajtoi dhe hodhi nga kati i gjashtë një qen, i cili u dërgua në Veterineri, por ngordhi pasi kishte marrë shumë dëmtime, plagë dhe kocka të thyera.


Lajmi kryesor:

E rëndë në Tiranë, gruaja hedh qenin nga kati i 6-të i pallatit! Fqinja e tmerruar: O Zot mos... Ka 3 ditë që e gjuan me shkop (VIDEO)


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Interi e pëson nga Fiorentina, Bonaventura nderon 'Vjollcët'! Juventus tri pikë në shtëpi

VIDEO/ Interi e pëson nga Fiorentina, Bonaventura nderon 'Vjollcët'! Juventus tri pikë në shtëpi