VIDEOLAJM/ Qielli dhe uji i liqenit 'ngjyrosen' me të kuqe, perëndimi i magjishëm në Pogradec

Një perëndim i magjishëm është parë mbrëmjen e sotme nga qytetarët në Pogradec. Sikurse mund të shihet edhe në video, qielli mori nuanca të ndryshme deri në të kuqërremta, ngjyra e të cilit u pasqyrua në mënyrë të mrekullueshme edhe në ujërat e liqenit, duke i dhuruar banorëve atje disa minuta 'spektakël'.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    SPAK kërkon gjykimin e Fatmir Mediut, a besoni se do të bëhet drejtësi për "Gërdecin"?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

5 bimë që do të bëjnë çdo dhomë në shtëpinë tuaj të ketë aromë të këndshme