(VIDEO) Qytetarët e Sarandës në protestë kundër rritje së çmimeve: Shteti të ulë taksat

Qytetarët e Sarandës i janë bashkuar protestave në të gjithë vendin për të kundërshtuar rritjen e çmimit të naftës dhe ushqimeve. Ata i bëjnë thirrje qeverisë që të marrë masa, duke përmendur uljen e taksave.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Rritja e çmimeve, protesta në të gjithë vendin! Protestuesit në Tiranë 3 orë në rrugë, bllokuan akset kryesore të kryeqytetit! Disa të shoqëruar


/KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Tjetër JO për negociatat nga BE, mendoni se Rama ka të drejtë me gjuhën e ashpër ndaj liderëve të Brukselit?×

Lajmi i fundit

John

Temperatura deri në 33 gradë celsius, parashikimi i motit për sot