Ra nga skela dhe humbi jetën teksa po punonte, kush është punëtori 28 vjeçar (FOTO)

Erlind Gazheli është 28 vjeçari i cili humbi jetën teksa po punonte në banesën e Lulzim Konit. Ky i fundit po bënte punime pa leje në shtëpinë e tij.

Report Tv, ka siguruar foton e punëtorit Erlind Gazheli, i cili u rrëzua nga skela dhe humbi jetën.

1599554010_erigazheli.jpg


Lajmi kryesor:

Punëtori 28-vjeçar bie nga skela dhe vdes, arrestohet pronari i banesës ku po kryente punimet, në kërkim administratori i firmës në Fushë-Krujë


D.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Klubet paralajmërojnë protesta! A jeni dakord me vendimin e Ligës së Futbollit për të përshkallëzuar bojkotin?×

Lajmi i fundit

John

Mësues të prekur nga COVID, shtohen 1 mijë arsimtarë për të përballuar nevojat gjatë pandemisë