Rama batuta me djemtë laçian: Te kasollja e Lulit s'ka vend për ju, se i ha të gjitha kunati tij

Në fund, Rama ritheksoi edhe një herë se kush do të tentojë që të pengojë zgjedhjet do të ndalohet të hyjë në vendet e Bashkimit Europian dhe SHBA. Duke bërë një batutë me çunat laçian, ai i "ftoi" që të mos ndiqin nga pas Lulzim Bashën duke thënë se "në kasollen e Lulit nga kanë vend, se i ha të gjitha kunati".

"Edhe gratë demokrate do të votojnë Majlindën, por edhe ca demokratë. Shumë të tjerë nuk do shkojnë në votim. Italinë e keni i shtëpinë tuaj, mos e mbyllni derën e asaj shtëpie, se te kasollja e Lulit nuk ka vend për ju se i ha të gjitha kunati", tha Rama.  


Lajmi kryesor:

Rama nga Kurbini: Opozita pranoi humbjen, s'do i 'hapim rrugë budallait'


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi