Rama e nis mëngjesin me foto nga hapja e aeroportit të Kukësit

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me disa foto nga hapja e Aeroportit Ndërkombëtar "Zayed, Flatrat e Veriut".

“Mirëmëngjes dhe me këto dy foto nga çasti i hapjes së Aeroportit Ndërkombëtar "Zayed - Flatrat e Veriut", ju uroj një ditë të mbarë “, shkruan Rama.

Dje duke folur për inaugurimin e Aeroportit të ri në këtë qytet, Rama deklaroi se me hapjen e aeroportit është një ditë e veçantë për shqiptarinë. Këtu iu përgjigj të gjitha akuzave duke thënë se ai nuk është 3D ndërsa shtoi se ndjen kënaqësi tani që aeroport është bërë realitet.


Lajmi kryesor:

Aeroporti i Kukësit, Rama publikon foto me emigrantin në avion: Dy adashë! Majtas Ed Rama i PD, kuksian Londre, djathtas Ed Rama i PS, katunar Surreli


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se duhet ta drejtojë Partinë Demokratike pas 13 qershorit?×

Lajmi i fundit

John

Basha, mes përrallës dhe historisë?!