Rama në Serbi, nuk harron pantallonat e 'çuditshme'

1570647826_1570645657rama3.jpg
Kryeministri Rama i cili ndodhet në Serbi për nja takim zyrtarë, nuk ka harruar që të vesh pantallonat e 'çuditshme' të gjata e të gjera. Rama shpesh herë preferon që të veshë këto llojë veshjesh që në fakt nuk jemi mësuar që tua shikojmë politikanëve.

Në këtë takim Rama ka takuar kryeministrin serb Ana Brnabic, presidentin Vuçiç dhe kryeministrin e Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev për të biseduar rreth një 'shengeni' brenda Ballkanit. Në fotot e publikuara bie në sy pantallonat e Ramës.


Lajmi kryesor:

Mini Shengeni i Ballkanit/ Rama mbërrin në Serbi, takohet me Vuçiç, Zaev e Ana Brnabic


  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me pragun elektoral 1% ashtu siç propozon opozita parlamentare?×

Lajmi i fundit

John

Elbasan/ U vra me një plumb në kokë, si ndodhi ekzekutimi i 71-vjeçarit