Rama: Nuk do të lejohet arroganca e tyre në krye të institucioneve, evidentoni punën e çdo drejtori

Burime për Report Tv nga mbledhja e shtabit elektoral thonë se Rama pasi drejtuesit politik kanë dorëzuar analizën e tyre për sa i përket problematikave të qytetareve dhe performancën e shërbimeve nga drejtuesit e institucioneve, Rama u ka kërkuar qe të evidentojnë çdo drejtor qe nuk i ka ofruar shërbimin e tyre qytetarëve! Gjithashtu kryesocialisti u ka thënë drejtuesve të qarqeve që duhet bërë një rishikim i çdo drejtuesit të institucioneve publike që kanë dështuar në punën  e tyre. Rama tha se nuk do lejohet arroganca e këtyre personave ne krye te institucioneve.


Lajmi kryesor:

Zgjedhjet 2021/ 2 orë mbledhje me drejtuesit e qarqeve, Rama: Drejtorët të bëjnë punën ndaj qytetarëve ose do shkarkohen! Nuk do të tolerohet arroganca e tyre


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria dhe Greqia do i drejtohen Gjykatës së Hagës për çështjen e detit, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

John

Lëviznin pa maskë në rrugë, policia gjobit 522 persona! 12 persona shoqërohen në komisariat pasi nuk treguan kartën e identitetit