Rama paralajmëron policët e korruptuar duke cituar Ismail Qemalin: Ka ardhur koha të qërohen ata që nuk janë të denjë (VIDEO)

Gjatë fjalës së tij kryeminstri Edi Rama paralajmëroi të gjithë punonjësit e Policisë së Shtetit. Rama tha citoi Ismail Qemalin, teksa tha se ka ardhur koha të qërohen nga radhët e policisë ata që nuk janë të denjë.

"E nisa me Ismail Qemalin dhe dua ta mbyll me Ismail Qemalin, duke thënë se ndërkohë Policia e Shtetit po kryen dhe një proces pastrimi, apo, siç thoshte Ismail Qemali, qërimi nga radhët e veta të atyre që nuk janë të denjë për të përmes një vettingu që po ecën me të gjithë kujdesin e nevojshëm, por dhe me të gjithë vendosmërinë e domosdoshme."tha Rama.


Lajmi kryesor:

Inaugurohet 'shtëpia' e re e RENEA-s në Yzberisht! Rama paralajmëron sulmin kundër KÇK: Paketa po konsultohet me SHBA-BE (VIDEO)


  • Sondazhi i ditës:

    A ka ndikuar COVID-19 në ekonominë familjare?×

Lajmi i fundit

John

Rikthehen grabitjet në portin e Barit, Konsullata apel shqiptarëve: Kujdes, mos lini para dhe dokumente të rëndësishme në makina