Rama poston videon e veçantë: Pasdite nga Mali i Krujës

Kruja, mes atraksioneve të shumta turistike, tashmë do t'i 'joshë' turistët edhe përmes sportit të parashutizmit.

Një video nga aktiviteti i këtij sporti e ka postuar në Facebook kryeministri Edi Rama, ndërsa shkruan: "Pasdite nga Mali i Krujës".

Sikurse shihet në video, pamja e ofruar është spektakolare.

 

J.SH./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rama lë Vlorën pas 8 vitesh dhe zgjedh të jetë deputet i Durrësit, a ka bërë kryeministri zgjedhjen e duhur?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Refuzon mbledhjet e Këshillit Bashkiak të Vlorës me argumentin e masave anti-COVID, Ministria e Shëndetësisë 'rrëzon' Dritan Lelin: Nuk pengojnë