Rama publikon pamje nga qendrat shëndetësore në Vlorë, tregon ndryshimin që kanë pësuar

Kryeministri Edi Rama ka postuar ditën e sotme pamje nga qendrat shëndetësore në Vlorë, për të treguar transformimin që kanë pësuar këto vite.

Në video Rama ka krahasuar pamjen e tyre sot me atë të 7 viteve më parë. Me këto pak sekonda për shëndetësinë kryeministri iu uron një ditë të mbarë qytetarëve.

“Mirëmëngjes, dhe me këto pak sekonda për shëndetësinë në Vlorë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

 

 

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Luan Malaj: 16/03/2021 17:26

  Rralloji pak keto ambulancat o Edi se jan ber si shum ketu.

  Përgjigju
 • vlonjat: 16/03/2021 09:27

  syt e tu qe t pelcasin trego stafin e pa afte me ne krye drejtoreshen e spitalit qe jan njerzit me t pa afte

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Gafë e rëndë nga Kumbulla, Cremonese eliminon Romën nga Kupa e Italisë

VIDEO/ Gafë e rëndë nga Kumbulla, Cremonese eliminon Romën nga Kupa e Italisë